Neirografika

Neirografika ir praktiska, strukutrēta, radoša, apzināta un dinamiska metode, kas salīdzinoši īsā laikā palīdz nokļūt pie mūsu psihes dziļākajiem aspektiem. Tā ir balstīta tādās zinātnēs kā psiholoģija, socioloģija, filozofija utt. Metodes autors ir krievu psiholoģijas doktors, radošās psiholoģijas institūta dibinātājs,  koučs, uzņēmējs, meditāciju praktizētājs Pāvels Piskarevs. Metode ir radīta 2014.gadā, un tiek nemitīgi pilnveidota un šobrīd to praktizē jau visā pasaulē. 
Neirografika veicina personības un radošo spēju attīstību. Šī metode palīdz ielūkoties sevī, apzināties savus šķēršļus, ieraudzīt risinājumus emocionāliem sastrēgumiem, tai piemīt terapeitisks efekts. Iepazīstot un pieņemot savas ēnu puses, mēs kļūstam par vienu veselu. Veselums ir tas, kas spēj cilvēkam iedot iekšējo līdzsvara un harmonijas sajūtu.  Neirografika ļoti labi strādā ar mūsu zemapziņu, ar mūsu nepazināto psihes daļu. 90 % mūs vada neapzinātais. Zemapziņa ļoti labi uztver simbolus, tēlus, krāsas un formas. Līdz ar to, varam skaistā un radošā veidā transformēt savas emocijas, sajūtas, domas, izteikt mērķus. Šī metode labi attīsta intuīciju, radošumu, palīdz nostiprināt vērtības un pārliecības. 

Zīmējot neirografiku, pieaug enerģijas līmenis, motiviācija, iedvesma darīt lietas, ienāk dzīvē jauni cilvēki, paplašinās kontakti. Katrs paņem no šīs metodes sev vajadzīgo. Šai metodei ir tauriņa efekts, ar mazu pieskārienu, notiek izmaiņas.  Kā arī šeit darbojas princips – kur ir mūsu uzmanība, tur ir enerģija. Tavas domas un pārliecības rada Tavu realitāti!

Ja varam radīt harmoniju uz papīra, tad varam to izdarīt arī dzīvē.

Katrai situācijai ir grafisks risinājums.